Участь у Форумі персональної демократії Центральної та Східної Європи 2018

Наприкінці квітня 2018 року у Гданську (Польща) відбулось два міжнародних заходи:

- 25 квітня 2018 року: Форум «Відкритий уряд та суспільні витрати»,

- 26-27 квітня 2018 року: Форум Персональної Демократії Центральної та Східної Європи.

Форум Персональної Демократії Центральної та Східної Європи – це найбільший захід у Європі, присвячений новим технологіям, демократії та активізації громади. Основна тематика форуму «Майбутнє для всіх». Форум об’єднує представників громадських організацій, активістів, місцевої та центральної влади, державних службовців, науковців, журналістів та блогерів. Форум об’єднує учасників з Центральної та Східної Європи, а також експертів з інших країн та континентів.

Від університету для участі у заходах було запрошено к.е.н., доц. кафедри обліку і фінансів Інну Ховрак. Протягом візиту було проведено зустрічі задля окреслення перспектив співпраці при розробці спільних міжнародних проектів у галузі освіти, науки та культури.