Міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації

Програма стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування:

«Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща.

20 червня-11 липня 2018 р.

Учасникам видається сертифікат на 108 годин про проходження стажування на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща .

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ

Модуль 1. Дистанційне навчання ( 20 червня -6 липня 2018)

Структура: відео-семінари, онлайн-заняття, самостійна та індивідуальна робота, написання власного проекту.

Модуль 2. Виїзний модуль на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща ( 9-11 липня 2018)

Структура: семінари, лекції, тестування, презентація власного проекту.

Теми стажування

1. Поняття інтернаціоналізації вищої освіти, основні складові. Народження та еволюція цього поняття.

2. Поняття багатокультурності та його еволюція. Культурний шок як один із бар'єрів на шляху до міжнародного характеру вищих навчальних закладів у Польщі. Ефективне спілкування в багатокультурному середовищі і культурна компетентність як один з інструментів інтернаціоналізації освіти.

3. Конституція для науки. Проект реформи польської вищої освіти. (Міністра SZ J. Gowina). Програми наукового моделювання професійної підготовки студентів. Основні інструменти підтримки мобільності науковців.

4. Організація навчання, програми та підготовки студентів у польських вищих навчальних закладах. Ознайомлення з теоретичними засадами організації навчального процесу та освітніми стандартами у польських вищих навчальних закладах. Моделі європейських освітніх систем та особливості роботи із ними, методи оцінювання успішності студентів, організація праці викладача європейського вищого навчального закладу та формування педагогічного навантаження. Болонська система та її вплив на інтернаціоналізацію освіти.

5. Підтримка та використання грантів для інтернаціоналізації вищих навчальних закладів. Організація міжнародної співпраці в рамках Європейського законодавства. Освітні програми, гранти та стипендії Європейського союзу, особливості вибору, організація роботи. Колегіум Civitas досвід участі в програмі "Ерасмус" та його роль у інтернаціоналізації освіти.

6. Створення та управління дослідницькими та аналітичними проектами. Написання власного проекту за результатами стажування та презентація його під час виїзного модулю.

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ

Загальна вартість участі у програмі, до якої входить: стажування, сертифікат від Університету Collegium Civitas, проживання в двомісному номері готелю (дві ночі зі сніданками), екскурсійна програма та медичне страхування становить 250 євро.

В разі необхідності відкриття шенгенської візи учасником сплачується консульський збір та послуги візового центру.

Оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням.

Всі учасники, які планують взяти участь у стажуванні в на базі Університету Collegium Civitas, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного та національного паспорту на електронну адресу: ukraine.eml@gmail.com до 01 червня 2018 р!

Тема листа: Стажування - Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:

- Заявка прізвище (учасника);

- Паспорт прізвище (учасника).

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розселення, програми стажування та запрошень:

Панкратова Ольга, тел: +380730332797; e-mail: : ukraine.eml@gmail.com

Організація стажування: «Європейська ліга професійного розвитку» за підтримки Центр Польської освіти.