Магістратура в Люблінському політехнічному університеті

Шановні колеги,

Нагодуємо Вам про те, що Люблінська Політехніка продовжує співпрацю з Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського за програмою подвійного диплому.

Вартість річного навчання, яке розпочнеться у вересні 2018 року та триватиме тривати 10 місяців (з 1.09.2018 до 30.06.2019 р) становитиме 400 євро.

До участі в програмі подвійного диплому запрошуються студенти, які у закінчили один рік навчання на магістратурі за напрямками менеджменту, механіки і машинобудування, транспорту, електротехніки та електромеханіки і володіють польською мовою на рівні - В1.

Мінімальна кількість студентів - по 8 осіб на кожен напрямок навчання. Люблінська Політехніка  не може  гарантувати організацію програми на зазначених фінансових умовах, якщо кількість бажаючих з нашого університету буде менша ніж 8 осіб на кожний напрямок.

Додаткові витрати: одноразовий реєстраційний внесок у розмірі 85 злотих, організаційно-технічний збір у розмірі 765 злотих та місячний вересневий курс польської мови у 2018 році у розмірі 400 злотих.

Кінцевий строк – 31.05.218

За додатковою інформацією звертатися до центру міжнародної діяльності +380676632343