Українсько-польський центр – шлях до європейського майбутнього

У Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбулася знакова подія – 23 березня 2017 року відкрито Українсько-польський центр науки, освіти і культури.

На цій урочистій церемонії з вітальними словами виступали: Загірняк Михайло Васильович – ректор університету, доктор технічних наук, професор, академік; Януш Яблонські – генеральний консул Республіки Польща у Харкові; Емілія Ясюк – радник керівника Реферату з питань науково-освітньої співпраці; Малецький Віталій Олексійович – міський голова Кременчука; Марек Хамот – професор Університету Економіки в м. Бидгощ, директор кафедри креативної промисловості. Також на заході були присутні гості з міськвиконкому, члени польської делегації, викладачі, студенти.

Відкривши захід, Михайло Васильович Загірняк привітав гостей, коротко ознайомив усіх присутніх з історією та етапами розвитку нашого університету, досягненнями в міжнародній діяльності, тісними зв’язками з польськими вишами і науковцями та наголосив, що відкриття українського-польського центру сприятиме подальшому розвитку наших відносини як в освітній, науковій, так і культурній сферах. Ця думка була присутня у виступах усіх учасників.

Традиційно перерізавши червону стрічку, члени делегації урочисто відкрили центр і подарували наукову та навчальну літературу. Центр розпочав свою роботу, у ньому працюватимуть курси польської мови, реалізовуватимуться проекти у сфері освіти і науки, здійснюватимуться стажування викладачів та обмін студентами.

Отже, основною метою створення центру є встановлення міжнародних наукових, творчих і культурних зв’язків з польськими вищими навчальними закладами і створення умов для розвитку освіченої та талановитої молоді.

Джерело: http://www.kdu.edu.ua/new/detail.php?id=1461

Додати новий коментар