Участь представників КрНУ у міжнародному науково-педагогічному стажуванні в Університету економіки (WSG), м. Бидгощ, Польща

20-24 листопада 2019 року викладачі кафедр геодезії, землевпорядкування та кадастру, галузевого машинобудування, систем автоматичного управління та електроприводу, охорони праці, цивільної та промислової безпеки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського: старший викладач Василенко М.Г., доцент Міхно П.Б., асистент Ченчева О.О., асистент Лашко Є.Є., доцент Ченчевой В.В., доцент Рєзнік Д.В. у складі групи освітян Кременчука брали участь у Міжнародному стажуванні, що відбулося в Університеті економіки в Бидгощі (WSG).

Захід відбувся у рамках угоди про міжнародне академічне співробітництво. Під час стажування проведено ряд зустрічей із ректором WSG, директором Інституту суспільних наук, директором та координатором Європейського інституту, директором та координатором Інституту будівництва та інженерного проектування, директором Інституту інформатики та мехатроніки, директором Центру східного партнерства, керівництвом відділу практик, директором інституту Педагогіки і соціальних наук.

Під час зустрічей відбулося знайомство із структурою Університету економіки, особливостями організації навчального процесу, методичної, проектної, науково-дослідницької діяльності, забезпечення практик, матеріально-технічною базою Університету та його структурних підрозділів.

За результатами стажування усі учасники отримали міжнародні сертифікати. Досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю у сфері академічних обмінів.