Участь представників КрНУ у Українсько-Польських днях освіти, науки та інновацій

6-7 квітня 2017 року в Києві на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (KПI ім. Ігоря Сікорського) проходили Українсько-Польські дні освіти, науки та інновацій, присвячені академічному розвитку українсько-польського співробітництва. Українсько-Польські дні організовані освітянами за підтримки Міністерства науки і вищої освіти Польщі, Міністерства освіти і науки України за активної участі Фонду розвитку системи освіти, Національного координаційного центру «Горизонт-2020» та Освітнього Фонду «Перспективи».
Взяли участь у заходах і представники Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. До складу делегації ввійшли ректор Михайло Васильович Загірняк, перший проректор Володимир Валентинович Никифоров, начальник науково-дослідної частини Олег Валерійович Троцко, директор центру міжнародної діяльності Андрій Іванович Гладирь та учасник програми Еразмус+, заступник декана факультету економіки та управління Оксана Василівна Волошина.

В ході роботи наші представники стали учасниками круглих столів, що передбачалися програмою заходів:

круглий стіл №1 «Міжнародна та зовнішньоекономічна діяльність як фактор інтернаціоналізації сучасного європейського технічного університету лідерського типу»;
круглий стіл №2 «Європейська акредитація інженерної освіти. Європейська сертифікація інженерів. Рейтингування навчальних програм»;
круглий стіл №3 «Можливості програми ЄС ERASMUS+ для університетів України та Республіки Польщі – добрий старт для розбудови довготривалого співробітництва»;
круглий стіл №4 «Подвійні дипломи – співпраця вищих технічних навчальних закладів України та Польщі в галузі освіти»;
круглий стіл №5 «Європейське мережування старт-ап шкіл та формування спільних інноваційних середовищ»;
круглий стіл №6 «Інформаційний день дослідницьких програм HORIZON 2020».

Також відбулися індивідуальні зустрічі наших делегатів з представниками польських навчальних закладів. Зокрема цікавими виявилися розмови з заступником директора Національного офісу програми ЄС ERASMUS+ у Республіці Польща Беатою Скібінською, головою Департаменту міжнародного співробітництва та координатором програми Еразмус+ Зеленогурського університету пані Агнешкою Можейко, проректором Вроцлавської політехніки паном Анджеєм Дзьедзіком, керівником офісу міжнародних зв’язків паном Гжегожем Клапітою та ін.

Ректор нашого університету Михайло Васильович Загірняк поділився здобутками нашого університету на засіданнях Форуму ректорів вищих технічних навчальних закладів Польщі та України (6-7 квітня 2017 року), організованого в рамках Українсько-Польських днів Конференцією ректорів технічних університетів Республіки Польща та Асоціацією ректорів вищих технічних навчальних закладів України.

За результатами роботи делегації досягнуто попередніх домовленостей про співпрацю в рамках програм Еразмус + та Горизонт 2020 з такими польськими університетами як Опольська політехніка, Зеленогурській університет, Сілезька політехніка, Познанський технологічний університет, Університет технологій м. Вроцлав та ін. Узгоджено подальший план дій щодо реалізації програми подвійних дипломів з представниками Люблінської політехніки.


На підставі вивчення досвіду навчальних закладів України щодо співпраці з польськими партнерами визначено ключові напрямки подальшого розвитку міжнародної діяльності нашого університету.

Джерело: http://www.kdu.edu.ua/new/detail.php?id=1477

Додати новий коментар