Стажування вчених і викладачів Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського в Кракові

Успішно завершується ще один проект організації серії стажувань викладачів українських вузів на базі навчальних закладів Республіки Польща. Один з кращих приватних ВНЗ Польщі – Краківська Академія імені Анджея Фрича Моджевського, радо прийняв представників професорсько-викладацького складу факультету права, гуманітарних і соціальних наук, на чолі з професором, доктором педагогічних наук Тамарою Поясок. У складі групи – два доктори і чотири кандидати наук.

Перша конструктивна і тепла зустріч відбулася в залі засідань Сенату Академії.

Гостей з України привітав канцлер вузу – професор, доктор Клеменс Буджовскі. Як один із засновників і керівників вузу, професор К. Буджовскі докладно розповів про Академію, історію її створення, структуру вузу, новації, здобутки та перспективи та щиро і відкрито відповів на питання українських колег.

Краківська Академія імені Анджея Фрича Моджевського – досить великий вуз, де навчається близько 11 тисяч студентів та відкрито 23 спеціальності і 60 спеціалізацій.

В рамках стажування, українські вчені та викладачі вивчали польську мову та обмінювалися досвідом організації навчального процесу, впровадження інновацій в навчальний процес, активізації студентів на заняттях.

Кременчужани побували в деканатах, на кафедрах, в науковій бібліотеці та інших важливих підрозділах вузу. Для всіх учасників були створені можливості обміну практичним досвідом, який буде сприяти підвищенню якості навчального процесу та якості знань студентів.
Під час перебування представників Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського в Кракові директор КП “Кременчук Інвест” Андрій Мельник підписав угоду з канцлером Краківської Академії про організацію стажувань наукових і педагогічних кадрів Кременчука на базі цього вузу. Це буде постійно діючий проект.
Перебування кременчужан в Кракові закінчилося церемонією вручення сертифікатів.
Канцлер Академії професор Клеменс Буджовскі подякував українським гостям за активну участь у стажуванні, а КП “Кременчук Інвест” за організацію приїзду, висловивши надію на подальшу співпрацю з містом Кременчук, Кременчуцьким національним університетом ім. Михайла Остроградського та КП “Кременчук Інвест”.

Після вручення сертифікатів, кременчужанам вручили книги для Центру польської культури, освіти і науки при КрНУ.

Цей проект було здійснено за власні гроші учасників без залучення бюджетних коштів.

Джерело: http://www.kdu.edu.ua/new/detail.php?id=1432

Додати новий коментар