Співпраця з Опольською Політехнікою

З 15 по 18 травня в м. Ополе (Польща) на базі Опольского політехнічного університету відбулася конференція, організована за рахунок програми ЕС Еразмус +. Її метою було розширення мережі учасників програми ЕС Еразмус +.

Від КрНУ на заході були присутні доценти інституту електромеханіки А. Гладир та О. Бялобржеській, що прийняли активну участь в обговоренні можливих напрямів наукового співробітництва з польськими партнерами.

 

 

Доцент А. Гладир виступив з презентацією КрНУ, розповів про програми міжнародної академічної мобільності, що діють в університеті, доцент О. Бялобржеській виступив з презентацією інституту електромеханіки та розповів про майбутній міжнародній конференції, http://mees.kdu.edu.ua/, що вперше проводиться університетом під егідою IEEE. Гості заходу також мали можливість ознайомитися з культурою Китаю в Опольському філіалі інституту Конфуція та завітати до Музею польської пісні.

Результатом поїздки стали нові контакти і домовленості з університетами Євросоюзу про спільні дослідження та взаємне стажування викладачів.

Джерело: http://www.kdu.edu.ua/new/detail.php?id=1503

Додати новий коментар