Науково-педагогічне стажування для викладачів «Забезпечення якості освіти у ВНЗ» (м. Катовіце, Польща)

Вища Школа Управління Охороною Праці (ВШУОП) в Катовіце запрошує викладачів пройти онлайн стажування «Забезпечення якості освіти у Вищих навчальних закладах».

Кількість годин: загальна – 180 годин (6 ECTS), в т.ч. 40 год. – у синхронній формі на платформі ВШУОП Clickmeeting, 40 год. – виконання проектних завдань, 100 год. – у асинхронній формі на платформі дистанційного навчання ВШУОП Moodle.

Період стажування: 1.07 – 30.09. 2020 року.

Учасники отримують Сертифікат (польською мовою), довідку про проходження стажування з Програмою стажування (польською, англійською і українською мовами), довідку про реалізацію програми очної участі на платформі Clickmeeting у зв'язку з коронавірусом (польською і українською мовами).

Для участі у стажуванні необхідно до 26 червня 2020 року на мейл okoshchenko@wszop.edu.pl вислати скан Реєстраційної карти .

Вартість стажування - 150 євро

Реквізити для надсилання SWIFT-платежу:
найменування банку одержувача:  mBank Oddział Korporacyjny w Katowicach
SWIFT-код банку одержувача: BREX PL PW
міжнародний номер рахунку – IBAN:  PL 86 1140 1078 0000 4048 1400 1031
найменування та адреса одержувача: Wyzsza Szkola Zarzadzania Ochrona Pracy w Katowicach, ul. Bankowa 8, 40-007 Katowice
призначення платежу: oplata za staż ім'я,  прізвище як у закордонному паспорті

Олена Кощенко
Спеціаліст з питань міжнародної співпраці
okoshchenko@wszop.edu.pl