Історія центру

Візит польської делегації до КрНУ

29 вересня відбувся візит до університету офіційної делегації від Генерального консульства Республіки Польща у Харкові у складі Генерального консула пана Януша Яблонські та віце-консула пана Яна Здановські, яких супроводжував директор КП «Кременчук Івест» пан Андрій Мельник.

Українсько-польський центр – шлях до європейського майбутнього

У Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбулася знакова подія – 23 березня 2017 року відкрито Українсько-польський центр науки, освіти і культури.

На цій урочистій церемонії з в

Плідна співпраця кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського з Польщею

Документ був підписаний Генеральним консулом Республіки Польща паном Яном Гранатом, д. т. н., професором, ректором КрНУ М. В. Загірняком та директором комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку «Кременчук Інвест» Кременчуцької міської ради А. В.

Презентація книги «Польські сторінки історії Кременчука»

31 травня 2013 у конференц-залі університету було презентовано книгу «Польські сторінки історії Кременчука», написану спільними зусиллями викладачів кафедри українознавства Лушаковою А. М., Маслаком В. І., Осіковіч Ж. М., Саранчою В. І.