КрНУ і університет Марії Кюрі-Склодовської (Польща) домовились про підготовку угоди про співпрацю

23 лютого 2021 року відбулася зустріч науковців Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського (КрНУ) та університету Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Польща). Сторони домовились про підготовку угоди про співпрацю. Розробку проекту угоди доручили міжнародним відділам українського та польського ЗВО. В перспективі мова йтиме про співпрацю у сфері міжнародних обмінів, студентської наукової та освітньої діяльності, підвищення професійної кваліфікації та дистанційної освіти. 

Стипендіальна програма імені Лейна Кіркланда

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда 2021 підтримує індивідуальний розвиток молодих, цілеспрямованих громадян. З 2000 р. у програмі взяло участь майже 900 стипендіатів.

Програма передбачає:

-                   2 семестри навчання в одному з 5 польських академічних центрів (Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Люблін);

Програма 2Дипломи на базі Вищої Школи Управління Охороною Праці (м. Катовіце, Польща)

Програма Два Дипломи (Програма 2Д) – це міжнародна програма, яка реалізується між польським ВНЗ та українським навчальним закладом.

Програма 2Диnломи дає можливiсть отримання диплому магiстра у Вищій Школі Управління Охороною Праці  (ВШУОП).

Програма 2Дипломи реалізується за напрямами:

  • Управління (580 євро);
  • Внутрішня безпека (650 євро);
  • Управління і технологія виробництва (650 євро).

Участь у програмі можуть взяти студенти магістратури 1 і 2 року навчання денної і заочної форми.

На базі DC-офісу університету реалізовано програму віртуальної академічної мобільності студентів та викладачів кафедри галузевих юридичних наук

20-го та 22-го жовтня 2020 року у приміщенні Офісу цифрових компетентностей, створеного в рамках міжнародного проекту dComFra, відбулися відкриті он-лайн лекції польською та англійською мовами представника Вищої школи управління охороною праці в Катовіцах (ВШУОП) професора Аркадіуша П. Шайна на тему «Дерматоскопія у криміналістиці – вибрані аспекти». 

Mіжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників на базі Collegium Civitas (Польща)

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава організовує міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників. 

Тема стажування: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі».

Дати проведення: 09 листопада – 18 грудня 2020 року.

Міжнародні онлайн-стажування для викладачів на базі Університет економіки (м. Бидгощ, Польща)

Університет економіки в Бидгощі запрошує викладачів партнерських навчальних закладів до участі у платних міжнародних онлайн-стажуваннях. 

Стажування відбудуться в період 19-23 жовтня 2020р.

Зареєструватися на стажування можна за посиланнями:

Науково-педагогічне стажування для викладачів «Забезпечення якості освіти у ВНЗ» (м. Катовіце, Польща)

Вища Школа Управління Охороною Праці (ВШУОП) в Катовіце запрошує викладачів пройти онлайн стажування «Забезпечення якості освіти у Вищих навчальних закладах».

Кількість годин: загальна – 180 годин (6 ECTS), в т.ч. 40 год. – у синхронній формі на платформі ВШУОП Clickmeeting, 40 год. – виконання проектних завдань, 100 год. – у асинхронній формі на платформі дистанційного навчання ВШУОП Moodle. 

Період стажування: 1.07 – 30.09. 2020 року.

Участь представників КрНУ у міжнародному науково-педагогічному стажуванні в Університету економіки (WSG), м. Бидгощ, Польща

20-24 листопада 2019 року викладачі кафедр геодезії, землевпорядкування та кадастру, галузевого машинобудування, систем автоматичного управління та електроприводу, охорони праці, цивільної та промислової безпеки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського: старший викладач Василенко М.Г., доцент Міхно П.Б., асистент Ченчева О.О., асистент Лашко Є.Є., доцент Ченчевой В.В., доцент Рєзнік Д.В. у складі групи освітян Кременчука брали участь у Міжнародному стажуванні, що відбулося в Університеті економіки в Бидгощі (WSG).

Програми подвійних дипломів – співпраця Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління КрНУ і електротехнічного факультету Білостоцької політехніки

11-19 вересня 2019 р. у рамках програми академічної мобільності, що фінансується Національною агенцією академічних обмінів Республіки Польща (NAWA), заступник директора ІЕЕСУ доц. Ю.В. Зачепа відвідав з робочим візитом Білостоцьку політехніку (м. Білосток, Польща).

 

Вітаємо поляків України з нагоди Національного Свята Третього Травня!

Вітаємо поляків України та любителів польсткої культури з нагоди Національного Свята Третього Травня (річниці прийняття Конституції Республіки Польща)!

Сторінки