Міжнародні онлайн-стажування для викладачів на базі Університет економіки (м. Бидгощ, Польща)

Університет економіки в Бидгощі запрошує викладачів партнерських навчальних закладів до участі у платних міжнародних онлайн-стажуваннях. 

Стажування відбудуться в період 19-23 жовтня 2020р.

Зареєструватися на стажування можна за посиланнями:

Науково-педагогічне стажування для викладачів «Забезпечення якості освіти у ВНЗ» (м. Катовіце, Польща)

Вища Школа Управління Охороною Праці (ВШУОП) в Катовіце запрошує викладачів пройти онлайн стажування «Забезпечення якості освіти у Вищих навчальних закладах».

Кількість годин: загальна – 180 годин (6 ECTS), в т.ч. 40 год. – у синхронній формі на платформі ВШУОП Clickmeeting, 40 год. – виконання проектних завдань, 100 год. – у асинхронній формі на платформі дистанційного навчання ВШУОП Moodle. 

Період стажування: 1.07 – 30.09. 2020 року.

Участь представників КрНУ у міжнародному науково-педагогічному стажуванні в Університету економіки (WSG), м. Бидгощ, Польща

20-24 листопада 2019 року викладачі кафедр геодезії, землевпорядкування та кадастру, галузевого машинобудування, систем автоматичного управління та електроприводу, охорони праці, цивільної та промислової безпеки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського: старший викладач Василенко М.Г., доцент Міхно П.Б., асистент Ченчева О.О., асистент Лашко Є.Є., доцент Ченчевой В.В., доцент Рєзнік Д.В. у складі групи освітян Кременчука брали участь у Міжнародному стажуванні, що відбулося в Університеті економіки в Бидгощі (WSG).

Програми подвійних дипломів – співпраця Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління КрНУ і електротехнічного факультету Білостоцької політехніки

11-19 вересня 2019 р. у рамках програми академічної мобільності, що фінансується Національною агенцією академічних обмінів Республіки Польща (NAWA), заступник директора ІЕЕСУ доц. Ю.В. Зачепа відвідав з робочим візитом Білостоцьку політехніку (м. Білосток, Польща).

 

Вітаємо поляків України з нагоди Національного Свята Третього Травня!

Вітаємо поляків України та любителів польсткої культури з нагоди Національного Свята Третього Травня (річниці прийняття Конституції Республіки Польща)!

Наукове стажування для освітян “Академічна доброчесність”, Варшава, 01-13.10.2018 р.

Університет Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (UKSW) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) та Фундацією АDD запрошує до участі в програмі стажування для освітян у Варшаві, метою якого є ознайомлення із європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризація академічної доброчесності, а також підвищення кваліфікації освітян та поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною і Польщею.

Міжнародна поїздка “Європейська єдність” до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії

Запрошуємо долучитися до міжнародної поїздки “Європейська єдність” до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії, яка відбудеться з 10 по 17 грудня 2018. Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Серце до серця”, Литовська організація “Від серця до серця”, Естонська громадська організація “Серце до серця”.

         Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

Закордонне стажування “Проектний підхід в системі підготовки та перепідготовки керівного, адміністративного та педагогічного складу навчальних закладів в контексті реформування системи освіти України. Європейський досвід»

 

До участі запрошуються: управлінський, адміністративний та педагогічний склад навчальних закладів (середні школи, університети, інститути, академії тощо), профільних інституцій з підвищення кваліфікації, представники профільних міністерських структур, відповідальні за реалізацію реформ в системі середньої шкільної, вищої  та післядипломної освіти.

Міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації

Програма стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування:

«Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща.

20 червня-11 липня 2018 р.

Участь у Форумі персональної демократії Центральної та Східної Європи 2018

Участь у Форумі персональної демократії Центральної та Східної Європи 2018

Наприкінці квітня 2018 року у Гданську (Польща) відбулось два міжнародних заходи:

- 25 квітня 2018 року: Форум «Відкритий уряд та суспільні витрати»,

- 26-27 квітня 2018 року: Форум Персональної Демократії Центральної та Східної Європи.

Сторінки