Закордонне стажування “Проектний підхід в системі підготовки та перепідготовки керівного, адміністративного та педагогічного складу навчальних закладів в контексті реформування системи освіти України. Європейський досвід»

 

До участі запрошуються: управлінський, адміністративний та педагогічний склад навчальних закладів (середні школи, університети, інститути, академії тощо), профільних інституцій з підвищення кваліфікації, представники профільних міністерських структур, відповідальні за реалізацію реформ в системі середньої шкільної, вищої  та післядипломної освіти.

Міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації

Програма стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування:

«Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща.

20 червня-11 липня 2018 р.

Участь у Форумі персональної демократії Центральної та Східної Європи 2018

Участь у Форумі персональної демократії Центральної та Східної Європи 2018

Наприкінці квітня 2018 року у Гданську (Польща) відбулось два міжнародних заходи:

- 25 квітня 2018 року: Форум «Відкритий уряд та суспільні витрати»,

- 26-27 квітня 2018 року: Форум Персональної Демократії Центральної та Східної Європи.

Безкоштовне навчання у Польщі

Шановні студенти!      

В рамках співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством національної освіти Республіки Польща на безкоштовне навчання (без виплати стипендії) в Польщі у 2018/2019 академічному році в вищих навчальних закладах підпорядкованих Міністерству науки і вищої освіти Польщі запрошуються всі бажаючі студенти, за наступними освітніми рівнями:

–       на навчання на ступінь магістра (повний цикл навчання бакалавр + магістр –  5 років);

Літні курси польської мови в м. Гвіліце

З 02.07.2018 по 15.7.2018 на базі кафедри іноземних мов і факультету іноземної філології Шльонського технічного університету в м. Гвіліце, Польща відбудуться курси польської мови та культури.

         Курси проводяться для всіх бажаючих яким виконалось 18 років.

Навчання починається з кваліфікаційного тесту, на підставі якого учасники розподіляються на групи відповідно до рівня знань польської мови (А1, А2, В1, В2).

         Вартість курсів становить 2 500 злотих (18 182 грн).

Безкоштовне навчання в університеті імені Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін)

Університет імені Марії Кюрі-Склодовської у місті Люблін проводить конкурс для всіх бажаючих на безкоштовне навчання за ступенем бакалавра або магістра.

Хто може взяти участь у конкурсі?

Всі хто має бажання отримати вищу освіту у Польщі, вивчають польську мову, цікавляться польською культурою.

Напрямки підготовки:

Магістратура в Люблінському політехнічному університеті

Шановні колеги,

Нагодуємо Вам про те, що Люблінська Політехніка продовжує співпрацю з Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського за програмою подвійного диплому.

 

Вартість річного навчання, яке розпочнеться у вересні 2018 року та триватиме тривати 10 місяців (з 1.09.2018 до 30.06.2019 р) становитиме 400 євро.

 

Стипендіальна програма імені Стефана Банаха для студентів другого циклу навчання (магістрів)

Польське національне агентство академічних обмінів проводить набір на навчання за другим циклом навчання (магістр) до "Стипендіальної програми імені Стефана Банаха".

Взяти участь

Стипендіальна програма Міжнародного Вишеградського Фонду

Вишеградський фонд запрошує магістрів та молодих науковців взяти участь у стипендіальній програмі. Стипендія покриває навчання/науковий проект у академічних установах країн, які входять до Вишеградської четвірки (Чехія, Угорщина, Польща, Словаччина). Протягом усього стипендіального періоду стипендіат програми отримає можливість працювати в університеті чи науковому центрі над дослідницьким проектом будь-якої тематики.

Тривалість навчання – від 1 до 4 семестрів;

Стипендія – 2 300 євро/семестр;

Програма стипендій для діаспори та поляків за кордоном

З 9 лютого до 31 березня 2018 національне агенство академічних обмінів проводить набір в рамках програми стипендій для діаспори і поляків за кордоном.

Сторінки